Mikulášsko vánoční posezení s rodiči

15.12.2011 19:16

Ve středu 7.12.2011 se náš kolektiv pro letošní rok sešel naposledy. A jak už bývá u nás dobrým zvykem , byla schůzka laděna ve vánočním duchu a svojí přítomností nás potěšili rodiče našich malých členů. V klubovně zazářil vánoční stromeček a pod ním vonělo vánoční cukroví. Zavítal mezi nás i čert, mikuláš a anděl. Všechny děti jim povinně pověděli nějakou básničku či něco podobného a za odměnu dostali rovnou malé vánoční taštičky s překvapením.

Po čertovské nadílce přednesl rodičům pár slov i starosta našeho sboru p.Rujbr za což mu patří velký dík. No a potom už přišlo na řadu vázání uzlů, které si děti pro rodiče připravili, prohlídka garáže s doprovodným slovem Radka Vyšinky a nakonec  prezentace fotografií z činnosti celého kolektivu za uplynulý rok.

J. Juříková

PŘEJEME VŠEM RODIČŮM I JEJICH DĚTEM VESELÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA . DO NOVÉHO ROKU HODNĚ ZDRAVÍ , ŠTESTÍ , OPTIMISMU A STÁLOU PŘÍZEŇ NEJEN NAŠEMU KOLEKTIVU  A LE I CELÉMU SBORU.

DALŠÍ  SCHŮZKA V NASTÁVAJÍCÍM ROCE  BUDE 11.1.2012 V TRDIČNÍM ČASE OD 16HOD.